HAKKIMIZDA

istanbulyilbasi.com İstanbul yılbaşı programları platformu olarak Türkiye'nin en coşkulu yılbaşı eğlencelerine sahne olan İstanbul'da düzenlenen tüm yılbaşı programlarını sizler için tek çatı altında bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Güncel olarak yayınlanan İstanbul yılbaşı otellerinin sanatçılı yılbaşı otel programlarından, sevilen sanatçıların İstanbul yılbaşı konserlerine, İstanbul'un en güzel yılbaşı restoranlarının yılbaşı özel programlarından İstanbul yılbaşı meyhanelerinin fasıl programlarına pek çok alternatif İstanbul yılbaşı programını dikkatle takip edip web sayfamızda sizler için yayınlıyoruz.

İstanbul, Avrupa Yakası'nda; Taksim, Beşiktaş, Beyoğlu, Ortaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer yılbaşı otelleri, yılbaşı programları, yılbaşı mekanları ile ilgili en güncel bilgileri bulabileceğiniz web sayfamızda her kesim ve bütçeye uygun yılbaşı programlarını bulabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası'nda; Kadıköy, Moda, Beylerbeyi, Üsküdar, Kartal, Pendik, Büyükada, Heybeliada yılbaşı otelleri, yılbaşı otel fırsatları, yılbaşı konserleri ve yılbaşı etkinliklerine dair tüm içeriklerimize web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul yılbaşı konserleri 2020 yılbaşı gecesi ünlü sanatçıların sahne aldığı birbirinden güzel İstanbul yılbaşı otellerinde sizleri bekliyor. Ayrıca pek çok İstanbul sanatçılı yılbaşı otel programlarına da göz atabilir hem sevdiğiniz sanatçıların müzik ziyafetine ortak olup hem de lüks ve konforlu bir konaklama ile yılbaşı tatilinizi unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.