2020 YILINA İSTANBUL'UN EN EĞLENCELİ SEMTİ TAKSİM'DE GİRMEYE NE DERSİNİZ?

Taksim Yılbaşı Programları 2020 

İstanbul’da eğlence denilince akla ilk gelen yer olan Taksim yılbaşı için de birbirinden renkli alternatifler sunan lokasyonlar arasında liderliğini uzun süre koruyacağa benziyor. Her yılbaşı büyük kalabalıkların toplandığı meydan dışında Taksim’in geneline yayılmış mekanlar da yüzlerce insana ev sahipliği yapar. 

Taksim mekânları arasından seçim yapmak elbette zor ama bu noktada devreye her mekânın kendisine özgü tarzı ile giriyor. Genç kuşaklardan daha ileri yaşlardaki insanlara kadar hemen hemen her zevke hitap eden bir eğlence türü bulmak Taksim sınırlarında hiç sorun değil. Taksim yılbaşı programları 2020 senesine muhteşem bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. 

 

Canlı Müzikten DJ Performansına

Taksim mekanları içinde canlı müzik ve DJ performansı ile bunların ikisini bir arada sunan işletmeler bulunabilir. Genel olarak yılbaşı gecesi için çoğu insan canlı müziği tercih etmektedir. Genç kuşaklar ise DJ setleri ile eğlenmeyi seçebilirler. Taksim mekanlarının canlı müziklerine bakıldığı zaman ise fasıldan ünlü sanatçıları performanslarına kadar geniş seçenekler olduğu görülür.

 Taksim yılbaşı programları 2020 başlangıcında canlı performanslar ile birleşen DJ setleri ile eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürmektedir. Yılbaşı için yemekli bir program isteniyorsa özel menüler de incelenebilir. Taksim ve çevresinde bulunan oteller arasında yılbaşı programı ve konaklama şeklinde paketleri olan tesisler de mevcuttur. 

 

Dileyene Alkolsüz Eğlence

Taksim mekânları her ne kadar alkol ile birlikte anılıyor olsalar da alkol satışı yapmayan eğlence mekânlarının sayısı da bir hayli fazladır. Alkol kullanmayanlar ve alkollü ortamda bulunmak istemeyenler bu mekanlara giderek yeni yıla eğlenerek girmenin tadını çıkartabilirler. Taksim her zevke göre bir eğlencenin mutlaka bulunabileceği bir lokasyondur. Burada yeni yıl eğlencesine katılanlar saatler yeni yılın ilk anlarını gösterdiği zaman sokağın coşkusuna da eşlik edebilirler. 

Taksim yılbaşı programları 2020 yılının da ilk gününün sabahına kadar devam edecek. Eğlence için Taksim’i tercih edecek olanlar öncesinde programlar hakkında bir fikir sahibi olarak rezervasyonlarını tamamlayabilirler. 31 Aralık’I 1 Ocak’a bağlayacak gece boyunca bol kahkahalı, bol müzikli vakitler geçirmek isteyenler Taksim’i tercih edebilirler. 

İSTANBUL YILBAŞI İLE İLGİLİ MAKALELER